Produkty Philipiak - sprzęt: naczynia, akcesoria, przybory kuchenne

Filozofia zdrowego gotowania Philipiak to filozofia zdrowego stylu życia, w której posiłki to zaproszenie do dbałości o własne zdrowie. Filozofia Philipiak określa sposób przygotowywania jedzenia oparty na zasadach zdrowego odżywania – bez soli, bez smażenia w tłuszczu, z zachowaniem niezbędnych potrzebnych do życia składników mineralnych i odżywczych.

 

Dzięki możliwości gotowania w małej ilości wody warzyw nie trzeba już solić, ponieważ zachowują swój niepowtarzalny smak, aromat oraz większość minerałów i innych bezpośrednio wpływających na zdrowie składników odżywczych, a możliwość smażenia bez tłuszczu lub w małej ilości tłuszczu wpływa na ograniczenie w diecie szkodliwych tłuszczów trans, dlatego stanowi, obok odżywczego jedzenia bez soli, drugi z filarów zdrowego odżywiania.

 

Naczynia Philipiak wykonane są ze stali szlachetnej. Ich subtelny design i ergonomia idealnie dopełnia się z skutecznością. Fabryka naczyń Philipiak Milano ma ponad pięćdziesięcioletnią tradycję tworzenia naczyń kuchennych, dlatego możemy, czerpiąc z bogatych doświadczeń włoskich rzemieślników, przedstawić Państwu produkt nowoczesny, funkcjonalny i piękny.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nimi.  

Philipiak Classic
Philipiak Click Clack
Philipiak iDisegno